1 Haftalıkken Hamile Olunduğu Anlaşılır mı?

1 Haftalıkken Hamile Olunduğu Anlaşılır mı?

1 Haftalıkken Hamile Olunduğu Anlaşılır mı

1 haftalık hamile olunduğunun anlaşılması neredeyse imkânsız diyebiliriz. Hatta çok zor bir durum. Çünkü o dönemde sizler henüz hamile değilsiniz. Sadece yumurtalıklarınız gerekli çalışmaları yapmış ve sizin ilişkiye girmenizi bekliyor. Dolayısı ile sizler o dönemde zaten ilişkiye giriyor ve yumurta gebelik ile buluşuyor.

Gebeliğin en erken öğrenildiği zaman dilimi ise genellikle 3 haftalıkken olur. Tam bu süreçte kadın hastalanması gerekir ve hastalanmadığı için şüphelenerek bir test yapar ve sonucu öğrenir. Her ne kadar erken gebelik testleri gibi ürünler çıksa da onlarda yine en erken 15 gün öncesini verebilir. Bu durumda bir haftalık gebeliği öğrenme şansınız sıfır.

Sadece öğrenebileceğiniz bir nokta varsa o da eczaneden aldığınız yumurtlama dönemi takibini olabilir. Yani o günler hamile kalmaya elverişli misiniz değil misiniz öğrenebilirsiniz. Ona göre de ilişkiye daha doğru zaman da yapıp hamile kalma şansınızı arttırabilirsiniz. Sizlerde yine en son kararı doktorunuzda duymalı ve kalp atışlarına kadar sabretmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz