11 Haftalık Bebeğin Cinsiyeti Belli Olur Mu

Hamile olan her bayanın öncelikli dileği evladını sağlıkla dünyaya getirmek ve diğeri ise acaba cinsiyet ne zaman belli olur merakıdır. Genellikle doktorlar bebeklerin cinsiyetlerini 11.ci haftadan itibaren yavaş yavaş görmeye başlarlar ve bu süreç bazen birkaç gün indiği gibi birkaç gün hatta aylarca da görünmeyerek devam ettiği olabilir

11 Haftalık Bebeğin Cinsiyeti Belli Olur Mu

Genellikle 11. Haftanın sonlarına doğru doktorunuzun attık bir fikri oluşmaya başlamış olur. Birçok doktor henüz yeni olduğu için söylemekten kaçınır ve ortalama 14. haftayı bekler. Bu dönemde yanılgılar çok fazla olur ve aileler sürekli ikilimde kalır. Eğer sizlerde doktorunuz tarafından size bir bilgi verilmiyorsa üstüne gitmeyin ve netleşeceği günü bekleyiniz. Bazı durumlarda bebek doğana kadar dahi cinsiyetini saklayabilir.

11 haftalık bebeğin cinsiyeti beli olur mu yazımız ile sizlerde şuanda hemen heyecanlanmış ve biran önce doktorun yolunu tutmaya kalkıyor olabilirsiniz. Umarız istediğiniz her ne ise ve hayırlısı olarak dünyaya gelen bir evlada sahip olursunuz. Unutmayın ki her evlat özel ve her evlat güzeldir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz