2018 Bayan Çizme Modelleri

Kış aylarının gelmesi ile birlikte yazlık ayakkabıları rafa kaldıran bayanlar kış aylarında giyecekleri çizmeleri almak için yavaş yavaş ayakkabı mağazalarını ziyaret etmeye başlıyor. Şık, güzel ve zarif olmak için en güzel çizmeleri giymek isteyen bayanlar aynı zamanda soğuk havalardan en az şekilde etkilenmek için en kaliteli çizmeleri tercih ediyor. 2018 yılında tercih edilecek çizmeler arasında ilk olarak taşlı modelleri sizlere sunmak istiyoruz. Sadeliği bu sene çok fazla tercih etmeyecek olan genç ve yetişkin bayanlar çeşitli taşlar ile süslenen çizmeler ile hayat bulacaklar. Geçtiğimiz dönemlerde tercih edilmeyen taş süslemelerine sahip modelleri 2018 yılında gerek gündelik hayat için gerekse de özel günlerde giyebilmek için bayanlar tarafından tercih edilecek.

2018 bayan çizme modelleri arasında dikkat çeken bir diğer model ise leopar ve zebra desenlerine sahip çizmeler olacak. Geçtiğimiz yıllarda elbiselerde oldukça fazla tercih edilen leopar ve zebra desenleri bu sene çizmeleri de süsleyecek. Bayanların her zaman ilgi duydukları bu desenler ile hazırlanan çizme modelleri ayakkabı mağazalarını süsler iken hem dar pantolonlar ile hem de etek ve elbiseleriniz ile giyebileceksiniz.

Bayan çizmelerinde yapılan yeniliklerden bir diğeri de saklı topuklar. Dışarıdan bakıldığı zaman düz görünen ancak içerisinde yer alan topuk ile dikkat çeken bu çizmelere dolgu topuk çizme modelleri olarak tanıtabiliriz. Birbirinden güzel renk, desen ve süslemelere sahip çizmeler 99 liradan başlayan fiyatlar ile mağazalarda yer alacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz