2018 Bayan Kısa Kaban Modelleri

Kış mevsiminin yavaş yavaş yaklaşması ile birlikte yazlık kıyafetler dolaplara gider iken kış mevsimi için yeni kıyafetler gün yüzüne çıkıyor. Kış aylarında soğuk havalardan etkilenmek istemeyen bayanlar kabanlar ile hem şık kalacak hem de soğuk havalardan en az şekilde etkileneceksiniz. Şıklık yarışında geride kalmadan soğuk havaları geçirmek isteyen bayanlar için bu sene kısa kabanlar çok fazla tercih edilecek. Uzun paltolara oran ile daha fazla tercih edilecek olan kısa kabanlar hem genç hem de yetişkin bayanların ilgi odağı olacak. Derimod başta olmak üzere pek çok giyim mağazasında yer alan kabanlar arasında bu modellere büyük ilgi gösteren bayanların deri ve kadife kısa kabanlara büyük ilgi göstereceklerini ve satın alacaklarını belirtebiliriz.

2018 bayan kısa kaban modelleri arasında deri kabanlar ön sıralarda yer alıyor. Kış mevsiminde soğuk havalardan korunmak için en doğru tercih olacak olan deri kısa kaban modelleri çeşitli renk ve süslemeler ile dikkat çekiyor. Özellikle kabanların üzerinde yer alan cepler ve taş süslemeler kısa kabanlara hayat katarak daha güzel, dikkat çekici ve ilginç olmasını sağlıyor. Fiyat olarak diğer ürünlerden yüksek rakamlara sahip olan kısa deri kabanlar 299 lira ile 3999 lira arasında rakamlara sahip olacak.

Bayan kısa kaban modelleri arasında kadife kabalar çeşitli desenler ile süslenerek karşımıza çıkıyor. Çiçek desenleri, geometrik desenler başta olmak üzere leopar desenleri ve zebra desenleri de kısa kabanlara renk ve hareket katacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz