2018 Bayan Ofis Kombinleri

Hatırlarsanız daha önce buradan 2018 için ofis modasını paylaşmıştık. Oldukça çeşitli kıyafetler sunmuştuk. Bu günde kıyafetleri tek tek incelemektense genel olarak kombin şekilde inceleyeceğiz. 2018 Bayan Ofis Kombinleri de eminim ilginizi çekecektir. Kıyafetleri parçalara bölüp birleştirmeyeceğiz. Ben direk sizlere birleşmiş hallerini tanıacağım. Aşağıda ki resimlerden de bunu fark edebilirsiniz zaten.

Kombinler genelde eteklere yönelik durumda. Pek uzun elbise veya kıyafetler yok. Kombinlerde en çok dikkaitmizi çekense siyah. Hemen hemen her kombinde siyahı görmek mümkün. Kombinler ayrıca tezatlıkta içermekte. Örnek vermek gerekirse siyah etek ancak mor t-shirt olabilmekte.  Ya da siyah beyaz puantiyeli bir kıyafet üzerine kırmızı bir manto tercih edilebilmekte. Laciver ile beyaz ve laciver ile sarı da birkaç kombinasyonda gözümüze çarpmakta. İncelediğimizde de oldukça güzel gözükmekte. Son olarak kremve bej rengi de birçok kombinde kullanılmış durumda.

2018 Bayan Ofis Kombinleri bu şekilde. Sizler de kendi kombinasyonlarınızı oluşturabilirsiniz elbet. Zira bunlara baktığımız da adeta ilham verebilecekmiş gibi bir hava var. Ne çok kötüler ne de çok iyiler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz