2018 Bayan Ofis Modası

Yazın bitmesi ve okulların açılması ile hemen hemen her sektörde aktif çalışma dönemleri başladı. Bu çalışma döneminin başlaması ile de 2018 bayan ofis modası kendini göstermeye başladı. Birçok marka en başta sonbahar ve kış için kıyafetler üretti. Bu senede geçen sene olduğu gibi ofis giyiminde uzun elbiselere ya da uzun pantolonlara hiç yer verilmedi desek yalan söylemiş olmayız. Ancak birkaç tane bulunmakta.

Bu seneki kıyafet ve elbiselerde renk zıtlığı gözümüze çarpmakta. Belli bir renk ailesinden veya rengin tonlarından gidilmemiş. Yani hem siyah hemde beyaz. Ortası gri yok. Bu sene pantalon, tulum gibi seçenekler azaltılmış onların yerini de etekler almış. Birçok kreasyonda da bu açık bir şekilde görülmekte.

Sizin anlayacağınız 2018 bayan ofis modasında bir önceki sezonlara göre büyük değişiklikler olmuş durumda. Revaçta olanlar düşmüş az ilgi görenler ise çıkmış. Yine şuanda oluşturulan kreasyonlar sonbahar ve kış için daha çok. Bunlara rağmen tulum, pantolon gibi giyimlerin oluşturulmaması garip. Sizlerde bu yılın ofis modasını görmek istiyorsanız aşağıyı inceleyebilirsiniz;

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz