2018 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Özel düğün gününüzde özenle seçmeniz gereken aksesuarlardan bir tanesi de gelin ayakkabı modeli olmakta. Gelinliğinize uygun olarak seçeceğiniz gelin ayakkabısı hem zevkinizi yansıtmakta iken hem de gelinliğiniz ile adeta bütünleştirici bir stil oluşturmaktadır. 2018 yılında gelin adaylarını sadeliğin yanı sıra şıkır şıkır, taşlı, kurdelalı çok özel tasarlanmış gelin ayakkabı modelleri beklemekte. Peki gelin ayakkabısı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Gelin ayakkabısını geniş burunlu olanını tercih etmelisiniz. Sivri burunlu ayakkabı modelleri ayak parmaklarında şekil bozukluğuna yol açtığından ve belirli bir süre sonunda rahatsızlık vermeye başladığından daha geniş burunlu ayakkabı modelleri tercih edilmelidir.

Alçak topuklu gelin ayakkabı modeli seçmeniz sizlerin daha rahat hareket etmesini sağlayacağından bilek burkulma ve benzeri kazaları önlemek amacı ile alçak topuklu ayakkabı modelleri daha fazla tercih edilmektedir.

Alacağınız ayakkabı modelini ayakta deneyin. Ayağınıza giydiniz ve ayakkabı ayağınıza oldu. Lakin kimi bireylerin ayak yapılarında farklılık olduğunda sadece ayağına giymesi yetmiyor. Bu yüzden ayağınıza giymiş olduğunuz ayakkabı ile biraz yürüyerek ayağınıza ne gibi etkiler ettiği sıktığı veya genişlemeye başladığı konusunda temkininizi alınız. Aksi takdirde düğün alanında hiç hoş olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

İşte sizler için seçmiş olduğumuz şık 2018 gelin ayakkabı modelleri:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz