2018 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

2018 yılının kıyafet modelleri renklerinde olduğu gibi aksesuar modellerinde de renk seçimi hemen hemen kıyafet renkleri modası ile özdeşen niteliktedir. Her ne kadar sezonda ufak çanta modelleri sıklıkla karşımıza çıksa da büyük ve gösterişli çanta modelleri de sıklıkla tercih edilen çanta modellerimiz arasında yer almaktadır.

Yeni sezon 2018 İlkbahar yaz çanta modelleri renkleri cıvıl cıvıl iç açıcı renklerden oluşmaktadır. Bayanlar için en özen gösterdikleri ve vazgeçemedikleri aksesuarlardan birinci sırayı çanta modeli almakta. Milano moda haftasında son olarak sergilenen İlkbahar Yaz çanta modelleri bir çok ünlü markanın tasarımlarını moda severler ile buluşturdu. Çanta defilesinde çanta modelleri üzerinde kullanılan aksesuar ve benzeri süslemeler moda takipçilerinden tam not aldı.

Çanta modellerinde sezon renklerinden turuncu, kırmızı, beyaz, bej, pudra rengi gibi trend renkler yer alırken çanta üzerinde tasarlanan simge ve metal detaylar oldukça beğeni topladı. Küçükten büyüğe tüm boyutların yeni tasarımlarla buluştuğu trend listesinde son derece popüler olan ve popülerliğini uzun süre sürdürecek olan son derece şık ve renkli simgesel detaylar içeren el çantaları bulunmakta.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz