2018 Kış Ayakkabı Modelleri

2018 Kış sezonu ayakkabı modelleri son derece şık ve hoş görünümlü modellerden oluşmaktadır. Yeni sezon renk ve desenleri ile tasarlanan ayakkabı modellerinin herbiri diğerinden farklı yapı ve stile sahip bulunmakta. En güzel ayakkabıların tasarlandığı bu sezonda ağırlık olarak bej, yeşil, kırmızı tonlarında ayakkabı modeli renkleri bulunmaktadır.

Sezona uygun bir diğer modeller ise cut- out bot modelleri, diz üstü çimeler, dolgu topuklu ayakkabı ve çizmeler, düz ayakkabılar, flatform ayakkabılar, ince topuğa sahip ayakkabı ve çizmeler sezonda sık sık karşılaşacağımız modellerdendir.
Sonbahar sezonuna uygun olarak tasarlanan ve sizleri ısıtacak nitelikte olan kürklü ayakkabı modellerinin yanı sıra sezonda son derece şık gözükmenizi sağlayacak boncuklu ve taş işlemeli ayakkabı modelleri de bulunmaktadır.

Sezonun trendlerinden olan maskülen ve feminen giyim tarzının 2018 yılı içinde geçerli olduğunu gözlemlemekteyiz. Gerek günlük yaşantınızda gerekse iş ve farklı ortam kombinleriniz de 2018 kış sezonunda hem rahat hem de son derece şık ayakkabı modelleri ile karşılaşmanız mümkün. Sizler için seçmiş olduğumuz 2018 kış ayakkabı modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz