2018 Kış Çanta Modelleri

2018 kışına yaklaşıyoruz. Geçen her bir gün hava biraz daha soğuyor. Böyle devam ederse bu soğuk aylar Mart’a kadar devam edecek gibi. Kışlarda da takdir edersiniz ki yazlık çantalarla dışarı çıkmak mümkün değil. Birçok dezavantajı bulunmakta. Her sene olduğu gibi bu sene de birçok marka bir birinden güzel çanta modelleri hazırladı.

Markaların bu sene yarattıkları modellere gelecek olursak açık renklerin tercih edildiğini görebiliriz. Siyah neredeyse en uzak renk.  Modeller daha çok deriden tasarlanmış durumda. Kışın olmazsa olmazı kürk çantalara ve omuz modellerinden çok el modellerine yer verilmiş. Tasarım olarak geometrik şekiller görmekte mümkün. Bunların yanında random yapıya sahip çantalar yok değil. Sizin anlayacağınız her sene olduğu gibi bu senede tasarım açısından bolca çeşitlilik mevcut. Ancak şöyle bir sorun varki çoğu kendi içinde ayrı sınıflandırıldıkları için sadece kendi sınıfları ile uyumlu gözükebilmekte. Diğer sınıflandırmalarda pek güzel kombinasyonlar ortaya çıkmamakta.

Sizlerde bu yılın sonbahar ve kış ayları modasına uymak istiyorsanız aşağıdan çanta modellerini incleyebilirsiniz. İşte 2018 kış çanta modelleri;

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz