2018 Kış Moda Trendleri

Sonbaharı geride bırakmaya hazırlanırken, kışın en gözde parçaları da mağaza vitrinlerindeki yerini almaya başladı. Asil ve zarif tarzları hippi ve sokak stili ile buluşturan 2018 kış moda trendleri, vazgeçilmez parçaları bir araya getiriyor.

Siyahın asaleti, beyazın masumiyeti… Kaz ayakları ve grid’ler… Bu sezon beyazı siyahsız, siyahı da beyazsız düşünemeyeceksiniz. Beyaz çanta ve siyah pantolon ikilisi, siyah beyaz çizgili paltolar ya da siyah gömlek beyaz eteği bir arada kullanabilirsiniz.

Kışa en çok yakışan renklerden biri olan deve tüyü, bu sezonun olmazsa olmazı. Başta deve tüyü olmak üzere tüm toprak tonları radarınıza girecek. Tüylü paltolar, kazaklar, ceketler, çantalar ve diz hizasında elbiselerde toprak tonlarını tercih edebilirsiniz.

Kırmızı ve bordo geri döndü. Hem de yanına ekoseleri, şalları ve 60’ların trendini alarak. Bu sezon kendinizi bordo giymekten alamayacaksınız. Michael Kors’un yeni koleksiyonundaki bordo çantalar bizi büyülüyor. Bordo şapkalar, ayakkabılar, çizmeler, kazaklar, elbiseler ya da mantolarla kışı karşılamaya hazır mısınız?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz