2018 Kış Sezonu Gözlük Modelleri

Bayanların sıklıkla kullandıkları aksesuarlardan bir tanesi de gözlüklerdir. Gözlük modasında kış sezonuna uygun bir çok model ve tasarımlar ile karşılaşmaktayız. 2018 Sonbahar kış gözlük modellerinde ön plana çıkan modeller kedi gözü gözlük modeli, aviatorlar, canlı renkler, grafik formlar ve sıra dışı bir çok kış sezonuna uygun gözlük modelini 2018 yılında görmemiz mümkün.

Yeni sezon gözlük modelleri son derece şık ve modern tasarımları ile sıra dışı bir trend sağlamaktadır. Defilelerde de hemen hemen her defilede kullanılmakta olan aksesuarlardan bir tanesi de gözlük modelleridir. Genellikle defilelerde kullanılmakta olan gözlük modelleri renkli cam ve kalın çerçeveden oluşan modellere rastlamamız mümkün.

Bir çok sıra dışı ve renkli modellerin içerisinde dikkatleri üzerine çeken bir model de çerçeve dışı gözlük modelleridir. Kişiye özel olarak tasarlanmakta olan modeller yeni sezon güzlük modelleri arasında en fazla dikkat çeken ve en şık modellerden olmakta.

Grafik formlarında tasarlanan gözlük modellerinde sezonun en iddialı ve yükselen tarz modelleri arasında yer almakta. Sizler için seçmiş olduğumuz gözlük modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz