2018 Kış Trendleri

2018 sonbahar/kış sezonunun öne çıkan trendlerini araştırdık. Ancak yeni sezonun trend raporu bunlarla sınırlı değil elbette. Bu sonbahar-kış sezonunda, deyim yerindeyse yok yok! Yeni sezonda öne çıkan daha pek çok trend var. Kaz ayağı deseni, örgü teması, maskülen takım elbiseler, sıcacık pelerin ve pançolar, artık klasikleşen leopar deseni, yine klasikler arasında yer alan ekose, tribal ve etnik desenler de yeni sezonun dikkat çeken trendlerinden…

Bu sezon sezonun modasına ayak uydurmak istiyorsanız, dolabınızda kaz ayağı desenli vintage bir cekete yer verebilirsiniz. Bu sezon ayrıca baskılı parçalar yine moda olmayı sürdürüyor. Print desenlere geçen sezondan da aşinayız. İç içe geçen desenlerden oluşan eğlenceli optik bir illüzyon olarak tanımlayabileceğimiz bu desenler, yeni sezonda da iddiasını sürdürmeye devam edecek.

Bu kış, floral bir tazelik bizi bekliyor. Ünlü markaların yeni koleksiyonlarında sıkça yer alan floral desenler, verdiği tazelik hissi ile sonbahar/kış sezonunda baharı yaşatacak gibi görünüyor.  Floral desenler arasında ise yaprak ve çiçek grafikleri ön plana çıkıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz