2018 Kışlık Nişanlık Modelleri

Kış yaklaşırken düğün sezonları da azalsa da halen devam ediyor aslında. Arık yaz düğünlerinden ziyade kış düğünleri uygulanırken seçimlerde ona göre yapılmaktadır. Bunun dışında düğün değilde kış mevsiminde nişan yapacak olan çiftler içinde gelin adaylarına özel kışlık nişanlıklar ön planda olacaktır.

Kışlık nişanlık modelleri yazlık modeller benzese de kumaş türü olarak farklı seçenekler kullanılmaktadır. Özellikle daha kalın kumaşlar seçilirken, bu tarz nişanlıklar genelde de uzun kollu olmaktadır. Fakat nişanınız kapalı ve sıcak bir ortamda olacak ise (ev gibi) daha açık tarzda nişanlık modelleri tercih edebilirsiniz. Yalnız dışarıda ve salon gibi büyük bir yerde nişan planlıyorsanız daha kapalı nişanlıklar kullanabilirsiniz. Hatta üşümemek adına üzerinize şal ya da şık bir ceket kullanabilirsiniz.

Nişanlanacak gelin adayları nişanlık belirlemeden önce tabi ki model bakmak isteyecektir. Bizlerde ufak bir araştırma sonucunda en güzel 2018 kışlık nişanlık modellerini sizler için bir araya getirmek istedik. Beğendiğiniz modeli ister diktirebilir isterseniz de aynısını bulabilirsiniz. İşte en güzel 2018 kışlık nişanlık modelleri:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz