2018 Mini Gelinlik Modelleri

Bir kadının hayatında bugün en mutlu günüm diyebileceği çok fazla gün yoktur. Sayılıdır ve taktir edersiniz ki bugünlerde her şey çok güzel olmalıdır. Evlilik günleri de buna dahildir. Bir gelinin olmazsa olmazı gelinlikler de mükemmel olmazsa olmaz. Son yıllara baktığımızda da klasik gelinlik modellerinden çok artık mini gelinlik modellerine yöneldiğimizi görebilirsiniz.

Mini gelinlik modellerinin tercih edilmesinde ki büyük etkenlerden biri de kabarık eteklere sahip olmaması ve sade bir görünümü olmasıdır. Bu yüzden ilk evliliklerde tercih edilebileceği gibi ikinci veya sonraki evliliklerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Ayrıca mini gelinlikler genelde straplez oldukları için ayrı bir tercih sebebidir. Her modelde olmasa da çoğu modelde bu geçerlidir. 2018 mini gelinlik modellerinde tek omuzlu gelinlikleri görmekde mümkün. Yani her şeye biraz biraz yer vermiş bulunmakta bu seneki moda.

Sizlerde çeşitli nedenlerden ötürü düğününüzde ya da kokteylinizde bir mini gelinlik giymek istiyorsanız aşağıdan son yılların en güzel mini gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz. Son olarak bu modeller birçok farklı markaya aittir;

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz