2018 Oje Rengi Trendi

Makyaj yapımı ve güzelleşme çabaları kadınların vazgeçemedikleri bakımlı kadın takıntılarından bir tanesidir. Makyaj yaparken el ve ayak bakımına özen gösterilir ve her zaman kıyafet modeline uygun oje renkleri ile makyaj bütünleştirilir.

Geçen sezona göre bu sezonda farklı bir stil uygulanmakta. Her ne kadar bir kaç benzerlik geçen seneden kalmış olsa sa sezon modası grafik çizgilerin, çiçekli modellerin, koyu kırmızı tonlarının, yarım ay şekilli desenlerin ve simli oje modellerinin sezonu 2018 diyebiliriz. Simli oje modellerinde genellikle gri, altın rengi, nude tonlamalar daha fazla ön plana çıkmaktadır.

Bu sezon en fazla trend halini alan oje modelleri mat oje modelleri olmakta. 2018 sezonunda oldukça fazla tercih edilen modeller ile birbirinden şık tırnaklara sahip olabilirsiniz. Kış mevsimine uygun oje renklerinin bulunduğu 2018  oje rengi trendlerinde en fazla popülerliğini korumakta olan oje rengi kırmızıdır. Her zaman kıyafet modelleri ile uyumluluğu ve tırnaklarınıza kattığı ışıltı ile tamamlandığında makyajınızın kusursuz gözükmesi için hiçbir engel kalmayacak.

Sizler için seçmiş olduğumuz trend oje renklerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz