2018 Pahalı Gelinlik Modelleri

Gelinlik, bir kadın için en kutsal kıyafet olur iken 2018 yılında moda evlerinde yer alacak olan birbirinden güzel ve pahalı gelinlik modellerini sizlere sunmak istiyoruz. 2018 yılında gelinlik alacak olan bayanlar pahalı gelinlik istiyorlar ise çeşitli taşlar ile süslenen gelinlikleri tercih etmelidir. Değerli taşların üzerinde yer aldığı bu gelinlikler hem görsel güzellikleri hem de zarafetleri ile dikkat çeker iken tercih edilmesi gereken modeller arasında ilk sırada yer alıyor. Belden üst kısmında değerli taşların oluşturduğu geometrik figürler ile hayat bulan gelinlikler her bayanın hayalini kuruyor. Moda evlerinin özel koleksiyonu olarak yer alan bu taşlı gelinlikler kişiye özel olarak hazırlandığında rakamlar daha da artmakta ve sizlere sunulmaktadır.

2018 pahalı gelinlik modelleri arasında özel olarak hazırlatmıyor iseniz önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri yer almaktadır. Genellikle genç ve fit bir vücuda sahip olan bayanların ilgisini çeken önü kısa arkası uzun gelinlikler büyüleyici görünümü ile tercih sebebi oluyor. Geçtiğimiz senelerde ünlü isimlerinde düğünlerinde tercih ettikleri önü kısa gelinliklere moda evlerinde göz atabilirsiniz.

Pahalı gelinlik modelleri arasında göstereceğimiz bir diğer model ise balık gelinlikler. Moda evlerinde az sayıda bulabileceğiniz balık gelinlik modelleri genç ve fit vücuda sahip bayanlar tarafından tercih edilmelidir. Güzel bir vücuda sahip olan bayanların tercih etmesi gereken bu modellere sizde göz atabilirsiniz. Pahalı gelinlik modelleri bu yıl 5000 lira ile 90000 lira arasında rakamlara sahip olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz