2018 Şapka Modelleri

2018 Sonbahar Kış sezonunda defilelere damgasını vuran moda aksesuarlardan bir tanesi de şapka modelleri olmakta. Özellikle Paris ve Milano moda haftalarında sergilenmekte olan şapka modelleri sezona uygun hem içinizi ısıtacak nitelikte hem de son derece şık ve güzel kombinler yaparak her stile ve tarzla uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Birbirinden şık ve göz alıcı tasarımdaki şapkaların sergilendiği defilede yine 2018 renk ve stillerinden esinlenerek tasarlanmış olan modelleri görebilmemiz mümkün. Farklı farklı modellerin ön plana çıktığı defilelerde farklı bir tasarım olan deri ve kürklü şapka modelleri bizleri karşılamakta iken örgü şapkalar ile ilgili tasarımların ön plana çıktığı defile de ise yün, tiftik, triko iplerin kullanılmış olduğu kışın müjdeleyicisi olan şapka modelleri ile karşılaşmaktayız.

Şapka modelleri arasında ön plana çıkmakta olan bir diğer modellerde bereler olmaktadır. Bere modelleri bireyleri sadece sıcak tutmak ve soğuktan korumak amaçlı değil son derece şık ve güzel kombinler oluşturmak içinde kullanılmaktadır. Sezona uygun olarak tasarlanan ve kenarlı olarak tasarlanan şapka modelleri de kış mevsiminde yaz mevsimini aratmayacak şekilde bizlere sunulmakta.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz