2018 Sezona Uygun Etek Modelleri

2018 etek modellerinde çeşitli ve renkli etek modellerini görebilmemiz mümkün. Son derece şık ve güzel kombinler yapabileceğiniz etek modelleri içerisinde bir çok seçenek bulunmakta. Sezona uygun farklı kombinler oluşturabileceğiniz her dönemde dönemine uygun etek modeli bulabilirsiniz.

Kalem etek modelleri:2018 yılı sonunda moda trendleri arasında yükselişte olan bu model 2018 ilkbahar yaz sezonunda da son derece popüler etek modelleri arasında yer almakta. Kalem etek modası içinde ayrı bir popülerliğe sahip olan etek modellerinden deri kalem etek modelleri ve yırtmaçlı kalem etek modelleri de oldukça trend etek modellerinden bir tanesi olmakta.

Kloş etek modelleri: 2018 sezonuna damgasını vuracak olan kloş etekler ile son derece şık ve gösterişli kombinler oluşturabilmeniz mümkün. Özellikle kış sezonunda bu modele sıklıkla rastlayacağız.

Uzun yırtmaçlı etek modelleri: Son derece rahat ve bir o kadar da şık modellerden bir tanesi olan uzun yırtmaçlı etek modelleri son derece etkileyici ve şık kombinler oluşturmanızı sağlamaktadır.

Sezonda ön plana detaylardan dantel ve pileli etek ayrıntıları ile şık ve farklı desenleri görebilmemiz mümkün. Renk bakımından genellikle 2018 sezonuna uygun renkleri tek modellerimizde görmemiz mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz