2018 Sonbahar & Kış Çizme Modası

Sonbahar ve kış aylarında bayanların ayakkabı seçimi çizmeye doğru kayar. Kar yağdığında, şiddetli yağmurlar baş gösterdiğinde de tercih edilir. Her zaman olduğu gibi bu sene de bir çizme modası oluştu. Bu seneki parçaların geneline bakarsak bir birinden çok kopuk olduğunu söyleyebiliriz. Yani ortada farklı bir oluşum var. Hepsi tek tek baktığınızda kötü gözüküyor ancak bütününe baktığınız da ne kadar güzel olduğunu fark ediyorsunuz.

2018 Sonbahar & Kış Çizme Modasın da en çok dikkat çeken deri çizmelerin yer almaması. Yok denecek kadar az ve sadece birkaç model mevcut. Ayrıca diz üstü çizme sayısı da oldukça az. Kısa modeller bolca gözümüze çarpıyor.  Topuğa da daha fazla yer verilmiş durumda. Özellikle birkaç platform topuk çizme modeli çok beğenilmiş durumda. Renklerde çok geniş alana yayılmış. Pembe de görmek mümlün kırmızı da.

Bu sene çizme modası genel hatları ile bu şekilde. En azından alışıla geldik bir şekilde sürmemiş. Geçen sezonlara bakarsanız çok fazla taklit olduğunu görebilirsiniz. 2018 Sonbahar & Kış Çizme Modası ‘nı incelemek istiyorsanız aşağıya bakabilrsiniz;

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz