2018 Sonbahar & Kış Tayt Trendleri

Son yıllara baktığımızda tayt modasının geliştiğini daha da ilgi gördüğünü fark edebilirsiniz. Önceden tayta gösterilen ilgi neredeyse hiç yokken şuan birçok moda markası adeta tayt modelleri yaratmak ile uğraşıyor. Taytların bir güzel yanı da mevsimlik olmamaları. Yani hemen hemen her mevsimde giyilebilmeleri. 2014-2015 Sonbahar & Kış Tayt Trendleri de her zaman ki gibi erkenden oluştu. Bu sene de oldukça güzel tayt modelleri mevcut. Ayrıca tasarımlarda da büyük değişikliklere gidilmiş durumda.

Modellerin geneline baktığımız da tek renk taytlarda çok fazla yok. Tek renklerin yerini ise renkli, farklı şekil ve desenlere sahip taytlar almış durumda. Bazı taytlarda da yaratıcılık gerçekten çok ön planda. Her sene görmeye alışık olduğumuz mozaik desenler devam etmekte. Bu seneki modellere baktığımızda da çoğunun kombineye çok uygun olduğunu görmekteyiz. Yani her kıyafet ile giyilebilmekte.

Sizlerde 2018 Sonbahar & Kış Tayt Trendleri hakkında biraz fikir sahibi olmak istiyorsanız aşağıdan birçok tayt modellerini incleyebilirsiniz. Aşağıda göreceğiniz modellerde birçok markanın oluşturduğu karışım modellerdir;

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz