2018 Yeşil Tesettür Nişanlık ve Abiye Modelleri

Kapalı bayanlarımızın tercihi olan tesettür kıyafet sektörü artık o kadar gelişti ki neredeyse aranan her kıyafet rahatça bulunmaktadır. Öncede kapalı bayanlarımızın bu konuda şikayeti oldukça fazlaydı. Çünkü üretim az olduğu gibi bu zaman ki tesettür kıyafet modelleri kadar şık değillerdir. Oysa günümüzde harika tesettür kıyafetleri bulmak çok kolay oldu. İşte bunlardan biri de 2018 yeşil tesettür nişanlık ve abiye modelleridir.

Özel günler için çok uygun olan ve nişan, kına gibi gecelerde de yeşil tesettür abiye elbise giyebilirsiniz. Yeşilin hangi tonu olursa olsun her tonun kendine has bir şık görünümünü bulunuyor. Genelde yaz sezonunda su yeşili ve açık yeşil çok tercih edilmektedir. Zümrüt yeşili de yine sevilen renklerden biridir.

2018 yeşil tesettür nişanlık ve abiye modellerinin birçoğu tüllerden, taşlı ve işlemeli modellerden oluşuyor. Genelde kabarık olan nişanlık modelleri olurken abiye modelleri ise pek kabarık olmamaktadır.

Sizde yeşil tesettür nişanlık ya da abiye modelleri bakıyorsanız sizler için farklı tasarımların yer aldığı bu güzel modelleri sunuyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz