2018 Yılı Çin Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama

Kız Mı Oğlan Mı ? 2018 Yılı Çin Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama. Doğacak Bebişinizin Cinsiyetini Belirlemek Artık Elinizde. Çin takvimiyle cinsiyet belirleme, çin takvimiyle yaş hesaplama, çin takvimiyle ilgili yorumlar, çin takvimi ile yaş hesaplama, çin takvimi ile cinsiyet, 2018 çin takvimi, çin takviminin doğruluğu, çin takviminin güvenilirliği, çin takvimi nasıl hesaplanır, çin takvimi nasıl kullanılır, nasıl uygulanır, nasıl bakılır, çin takvimi 2018 ile cinsiyet ve yaş hesaplama.

Hangi ayda hamile kaldınız? Kaç yaşında hamile kaldınız? Cevabı oldukça basit olan bu iki soru sayesinde artık doğuma veya ilk ultrasona kadar beklemeye gerek kalmadan çocuğunuzun cinsiyetini öğrenebilirsiniz.

Evet yanlış duymadınız. Çin’de yaklaşık 700 yıldır uygulanan takvim hesaplama yöntemini kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.

Günümüzde pek çok Uzakdoğu ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojiye gerek kalmadan bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için Çin Takvimi‘ni kullanıyorlar.

Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 98 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin’de 700 yıldır kullanılıyor ve doğru sonuçlar çıkarıyor.

Takvime göre, tabloyu kullanarak annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.
Tek bilmeniz gereken yaşınız ve hamile kaldığınız ay.
Ancak yaşınızı doğru hesaplamanız gerek!
Sürmekte olduğunuz yaşı değil, doldurmuş olduğunuz yaşı hesaplayın.
Sonra da yaşınız ile hamile kaldığınız ayın kesiştiği noktaya bakın!

2018 Yılı Çin Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz