60’lar Modası Geri Döndü

2018 sonbahar-kış sezonunda 60’lar yeniden yorumlanıyor. 60’lı yılların keskin siluetinin günümüzün kendine özgü çizgileriyle harmanlandığı yeni sezonda; özellikle desenlerde, etek ve elbise modellerinde 60’lı yılların etkisi yoğun şekilde hissediliyor. Siz de 60’ları kendi stilinizle harmanlayabilirsiniz.

Bunun için ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarına göz atmanız yeterli. 60’ların modasına göz attığımızda, yüksek bel eteklere, oversized parçalara, etnik desenlere rastlıyoruz. Diz altında biten çizmeler, deri parçalar ve kalın kemerler de yine o dönemin moda trendleri arasında. Bu kış, soğuk günlerde bile şıklığınızı korumak istiyorsanız, sezonun modası 60’lar modasını uygulayın.

Dönemin çizgilerini modern detaylarla yorumlayarak hem trend hem de 60’lar kızı gibi görünebilirsiniz. Şıklığınızı tamamlayacağınız parçalar için kalın ve bol kazakları, kalın kemerleri, trençkot ve diz üstü çizme kombinlerini, vatkalı parçaları kullanabilirsiniz. 60’ların renklerinde ise mavi ön plana çıkıyor. Buz mavisi, koyu mavi, lacivert ve mavinin her tonuna yer verilen dönemin modası, bu sezon mavinin önderliğinde geri dönüyor. Bu kış dolabınızda mavi  parçalara yer vermeyi ihmal etmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz