Âdet günü geçenler

Âdet günü geçenler

Adet kanaması düzensizlikleri ve düzensiz regl (mens) kanamaları

Âdet günü geçenler

Genellikle kadınlarda olması gerektiği adet günler şaşma ya da sapma gösterebilir. Bu her zaman gebelik olarak algılanmaz. Elbette sizler hamile kalmaya çalışıyor ve üstüne üstlükte reglinizde gecikme yaşıyorsanız bir test yaptırmanızda fayda var.

Bazen yapılan testlerde tam olarak sonuç vermek e kadınlarda oluşan sıkıntı ve stres daha fazla artar. Hemen doktora gitmek istememe de bu durumu daha fazla tetikleri forumlar da aranılan ve adet günü geçenler başlığı altında buluşanlar ise oldukça birbirileri ile moral yazıları yazmakta ve yardımcı olmaktadır.

Genellikle bu durumdan hamile olarak çıkan ya da adet görüp sevinci bir başka bahara kalan kadınlar eşit oranda yer alırlar. Kişi de istediği sonucun çıkması için bir yandan araştırır, bir yandan da olması için dua eder. Umarız sizlerde adet gecikmesi yaşıyorsanız ve hamile kalmak istiyorsanız istediğiniz e ulaşırsınız. Ama unutmayın ki her şeyi bir sırası var. Sizler için en doğru zaman elbette gelecektir. Adet günü sapmaları içinde çok fazla şikâyetiniz varsa doktorunuza danışabilirsiniz.

 

diger konumuza göz atabilirsiniz  >>   Adet döneminde hamile kalınabilir mi?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz