Adil Işık 2018 Etek Modelleri

Her sene birbirinden güzel elbise ve diğer kıyafetler ile hem ülkemize hem de yurt dışına hizmet sunmakta olan Adil Işık markasının 2018 yılı için hazırladığı etek modellerini tanıtmak ve fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. 2018 Adil Işık etek modelleri arasında ilk olarak kış aylarında tercih edebileceğiniz uzun etekleri tanıtmak istiyoruz. Birbirinden güzel ve etkileyici desenlerin kullanıldığı etekler şık ve zarif bir bayan olmanızı sağlayacak. Leopar desenli uzun etekler, çiçek desenli uzun etekler ve çizgi desenlerine sahip uzun etek modelleri 2018 Adil Işık koleksiyonun hem görsel olarak hem kalite olarak hem de fiyat olarak koleksiyonun en çok tercih edilecek olan ürünleri arasında. Adil Işık 2018 uzun etek modelleri bu sene 49 lira ile 99 lira arasında rakamlar ile bayanlara sunulacak.

Günlük hayatınızda da özel günlerdeki kadar şık ve dikkat çekici olmak istiyor iseniz Adil Işık mini etek modellerine göz atmalısınız. Kış aylarında tayt veya kalın çorap ile yaz aylarında ise tek başına giyebileceğiniz mini eteklerinizi gerek çizme gerekse de topuklu ayakkabı veya spor ayakkabı ile kullanabilirsiniz. 2018 Adil Işık mini etek modelleri ise 69 lira ile 199 lira arasında rakamlara sahip.

2018 Adil Işık etek modelleri şıklık yarışında ön plana çıkmak isteyen genç ve yetişkin bayanlara hitap eder iken eğer sizde bu yıl her mevsim güzel görünmek istiyor iseniz uygun fiyatlar ile Adil Işık mağazalarından ve internet sitesinden bu eteklere göz atabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz