Akrep Burcu 2018 Yorumu

Akrep Burcu 2018 Yorumu

Akrep Burcu 2018 Yorumu , 2018 Yılında Akrep Burçlarını Neler Beklemekte.. Aşk , Evlilik , İş , Sağlık vede Hayatlarının Akışı İle İlğili Özel Bilgiler İpuçları Burada..

Bu sene Jüpiter ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda sizlere şanslar verecek. Özellikle bekar olan Akrepler varsa yaz ortalarına kadar evlilikle ilgili önemli kararlar söz konusu olabilir. Yer değiştirme, taşınma, sevdiğiniz insanla bir arada olma, beraber yaşama gibi etkileriniz söz konusu olacak.

Evliyseniz evliliğinizden ve ilişkilerinizden çok ciddi anlamda fayda sağlayacaksınız. Bu dönem yaz aylarına kadar yeni insanlarla tanışabilir, ortaklı alanlarda yeni insanların fikirlerinin sizin için önemli olduğunu fark edebilirsiniz.

Ocak ayına giriş yaparken iş alanlarınız aktif olmasına rağmen evinizde vakit geçirmeyi seviyor olacaksınız. Ev ve aile konularında, ailenizle olan ilişkilerinizde güzel etkileşimler söz konusu olacak. Özellikle 13 Ocak ev ve aile ile ilgili konularda ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir dönem olacak. 15 Ocak’tan sonra aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Aşkı hissedeceksiniz, aşkı yaşamayı seveceksiniz.

Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa çocuğunuzla vakit geçirmek sizin için çok daha önemli olacak. Aynı zamanda aktivitelerde bulunmak, sevdiğiniz insanla vakit geçirmeniz 14 Ocak sonrası devreye girmeye başlıyor. Aşk hayatınızda 20 Ocak, 22 Ocak çok etkili günler. Özellikle 23 Ocak’ta oluşan yeni ay ev ve ailenizle ilgili durumlarınızı hayata taşıyabilir; bu alandaki kararlarınızı bu tarihten sonra yapmak faydalı olacak.

3 Şubat itibarıyla Neptün Balık burcuna geçecek. Sizin aşk alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Aşk hayatınızda flört ettiğiniz bir insan varsa onun hayatıyla ilgili önemli değişimler söz konusu olabilir. Onunla yaşadığınız birtakım dağılmalar, çözülmeler, kafa karışıklıkları gibi etkiler söz konusu olabilir. Onunla ilgili dikkatli adımlar atmanızda fayda var. Ayrıca Neptün bu alanlarınızı etkileyeceğinden şu anda hayatınızda olan insanı belki gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Bu dönem sonrasında karşılaşacağınız veya yaşayacağınız bütün aşklarda bu etki göz önünde olacak.

O yüzden de gerçekçiliği elden bırakmadan ilişkinizi yaşamalı ve yeri geldiğinde ilişkinizi sorgulamaktan kaçınmamalısınız. Aynı zamanda çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan ilişkinizde de hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Daha içten, daha gerçekçi adımlarla çocuğunuza yaklaşmak bu adımları biraz olsun azaltacaktır. Yine de Neptün romantik bir gezegen olduğu için aşkı çok büyük oranda yaşamanız mümkün. Bu büyük etkilerden biraz korkun. Bu büyük etkilerle yaşanacak aşk, belki de sizin gözünüzü kör edebilir ve sonunda da bu süreç geçtikten sonra beklenmedik etkilerle karşılaşabilirsiniz. 19 Şubat’tan sonra artık tamamen aşk hayatınızın içinde bulacaksınız kendinizi. Aşktan konuşacaksınız, kendinizi göstereceksiniz, flörtöz tavrınız ortaya çıkacak, insanlara kendinizi göstermekten keyif alacaksınız, eğlenceli ortamlarda sizin ilginizi çeken insanlarla tanışacaksınız. Hayatınızda biri varsa romantik oluşumlar özellikle şubat ve mart ayı içinde kendisini gösteriyor olacak. Eğer bekar-sanız şubat ve mart ayı bunun için tam zamanı.

Aşk hayatınızda olumlu etkileşimler de mart ayında devam ediyor. Özellikle 5 Mart ve sonrası birkaç hafta boyunca ikili ilişkiler ve sevdiğiniz insanla çok güzel günler sizi bekliyor olacak. 14 Mart yine bir kenara not edilmesi gereken tarihlerden bir tanesi. Eğer bekarsanız ve karşı taraftan evlilik teklifi bekliyorsanız 13-14-15 Mart civarı bu teklifi alabilirsiniz. Aynı şekilde siz birine teklif edecekseniz de yine bu günler oldukça şanslı günler. 23 Mart civarı eski flörtleriniz, eski aşklarınız yeniden gündeme gelebilir. Sevdiğiniz insanla da eski aşkınızı konuşuyor olabilirsiniz; ama bu zaman zarfı içerisinde karşı tarafı anma ihtimaliniz fazla olacak. Aynı şekilde hayatınızda kimse yoksa yine eski aşklarınız kapınızı çalabilir ve karşınızda eski bir aşkın yeniden alevlendiğini görebilirsiniz,

19 Nisan sonrası artık evlilikle ilgili konular konuşulmaya başlıyor. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanda ortaya koyuyorsunuz. Bir yandan çalışmalarınız devam ederken bir yandan da hayatınızda bir insan varsa beraber, ortaklaşa kararlar alabilir ve bu kararları ortaklaşa meydana getirebilirsiniz. Özellikle böyle kararlarınız varsa, evliliğe dair söz kesme, nişan gibi etkileriniz varsa 21 Nisan’da yeni ayı bekleyin. 21 Nisan’dan sonra iki hafta içerisinde bu işlerinizi denk düşürmeye çalışın. 22 Nisan-14 Nisan ve 29 Nisan olumlu günleriniz.

Mayıs başında ve özellikle 13 Mayıs’ta hayattan keyif alacaksınız. Hayatınızda bulunan insan sizin hayatınıza çok güzel etkiler katmaya başlayacak. Kendinizi karşı tarafın gözünden görmek, onunla bütünleşmek, onunla beraber atacağınız adımları keşfetmek gibi etkileriniz görülüyor olacak. Yine 4 Mayıs, 9 Mayıs, 13 ve 14 Mayıs bu anlamda çok güzel ve keyifli günlerin yaşanacağını anlatıyor. 15 Mayıs’ta Venüs gerilemeye başlayacak. Venüs sizin evlilik ve ikili ilişkilerinizin yöneticisi olduğundan, bu dönem kırk gün boyunca, 27 Haziran’a kadar evlilikle ilgili nişan ve sözle ilgili konularda herhangi bir organizasyon yapmaya kalkışmayın; çünkü Venüs geri giderken yapılacak söz, nişan, evlilik gibi anlaşmalar bozulma etkisine sahip olacaktır. O yüzden eğer evle-necekseniz bu dönem için tarih belirlediyseniz, 27 Haziran’dan sonra gün almakta fayda var.

Ekim ayı içinde sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız ön plana geçmeye başlayacak. Özellikle iş alanlarınızın biraz yavaşlaması, kafanızı özel hayatınız ve arkadaşlıklarınızla ilgili alanlarda rahatlatmaya başlıyor olacak. Bu dönem içinde bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla paylaşacağınız ortamlar içerisine girmek son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılarınızı geride bırakmanıza neden olabilir. Aynı zamanda ekim başında aşk hayatınızda yanıltıcı etkilere karşı gözlerinizi açık tutun. Özellikle ekim sonu Venüs’ün sizin kadersel alanınızdan kaynaklı olarak ilişkilerinizde birtakım geri çekilmeler söz konusu olabilir. Sevdiğinizle aranızda gerçek duygularınızdan rahatlıkla bahsetmeye çalışın. Bir parça da olsa duygularınızı gizlemeye çalışacaksınız. Bu gizlemeler sevdiğinizle aranızda duvar örmenize ve mesafe koymanıza neden olacak.

İlişkinizin bozulmaması adına yalnız kalmayı tercih ettiğiniz ve ilişkinizin kanalize olduğu bu dönem içerisinde duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşmayı unutmayın. 22 Kasım itibariyle artık bu etkiden kurtulacaksınız; çünkü sevdiğiniz insanı daha anlayacak bir duruma geleceksiniz. Gerçi bencilliğiniz de devam ediyor olacak. Tam da Satürn’den alacağınız etkilerle hayatınızı kurma dönemindesiniz. Bu kurma döneminde de sevdiğiniz insanın yanınızda olmasını ve onun sizin için bir şeyler yaptığını da görmek istiyor olabilirsiniz. Göremezseniz hemen paniğe kapılıp ilişkinizi zorlaştıracak adımlar atmamanız gerekiyor. Kasım ayındaki Güneş tutulması kendi hayatınızla ilgili kararlar alacağınız bir dönemin de göstergesi. Bu yüzden bu dönemde çok ama çok dikkatli olun. Kasım ayında özellikle Neptün’ün düzelmesiyle beraber aşk hayatınızdaki sorunlar ve geri gidişler de düzelmeye gidiyor olacak. Sevdiğinizle beraber güzel gelecek planları içerisinde, aralık ayında güzel etkileşimler içinde olacaksınız.

Google Etiketleri : 2018 Akrep Burç Yorumu, Akrep Yıllık Burç Yorumu , Akrep Burcu Yıllık Yorum

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz