Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasında dünyaya gelen akrep burcu erkeği, sözlükteki ihtiras ve tutku kelimelerinin karşılığına denk gelmektedir. İç dünyasında kimi zaman kendinin bile tanıyamadığı birine dönüşebilir. Eğer sakin bir yapınız varsa ve karşınızdaki kişiyi kontrol etme mekanizmanız fazla gelişmediyse, daha en başta bu erkeklerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Başta onun ne kadar uysal, kontrollü ve sevimli olduğunu düşünebilirsiniz. İkizler kadar olmasa da, çift karakterli bir erkek olan akrep burcu erkeği, aşık olduğu kadına hayatı zindan edebilir. Kıskançlık konusunda astroloji dünyasında bir numara olan akrep burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin özelliği kıskançlığıdır. Kimi zaman kendinizi bir kafeste hissetmenize neden olabilir.

Tüm bunların yanında bu erkekler, bir o kadar da duygusaldır. Hırçın, umursamaz ve vurdumduymaz gibi görünseler de, aslında iç dünyalarında fırtınalar kopuyor olabilir. Onun gerçek yüzü, gece yastığa başını koyduğu zamandır. Derin düşüncelere daldığı bu saatlerde onunla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Gündüzleri ise sizin başınızın etini yiyecektir, dikkatli olmanızda yarar var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz