Allure 2018 Gelinlik Modelleri

Gelinlik alışverişi zamanı gelin adayları için oldukça stresli ve bir o kadar da zorlayıcı zamanlardan bir tanesidir. Bu önemi büyük günü farklı ve hayalinizdeki gelinlik modeli ile yaşamak için sizlere sunulmakta olan Allure 2018 Gelinlik Modelleri ile kolaylaştırabilirsiniz. Her model ve zevke uygun gelinlik modeli bulabilmeniz için tasarlanmış son derece şık ve büyüleyici gelinlik modelleri koleksiyonda bulunmaktadır. 2018 gelinlik modellerini yansıtan koleksiyondaki gelinlikler son derece kaliteli dikim ve kumaş yapısına sahip olarak tasarlanmıştır.

Gelinlik modelleri arasında tek omuzlu gelinlik modelleri, staplez gelinlik modelleri, askılı gelinlik modelleri, kabarıktan düz kesime kadar bir çok çeşit gelinlik modeli bulmanız mümkün.

Koleksiyon içerisinde yer alan Allure Brindals  gelinlik modeli abartıya kaçmak istemeyen gelin adayları için oldukça kullanışlı ve sadeliğin yanı sıra asilliği temsil etmekte olan bir gelinlik modeli olmuş. Gelinlik modellerinde sıklıkla dantel ve işlemelere yer verilmiş olup bazı modeller ise boncuk ve taş işlemeleri ile farklı olarak tasarlanmıştır. Gelinlik tasarımlarında genellikle keskin kesimlere ve dekoltelerin inceliğine daha fazla özen gösterilmiştir. 2018 gelin adayları için mükemmel tasarımda gelinlik modellerini sizlere sunmaktayız:

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz