Basenlerin erimesi için ne yapılmalı

Basenlerin erimesi için ne yapılmalı

Basenlerin erimesi için ne yapılmalı sorusunun yanıtı aslında çok olsa da, önemli olan uygulamanın yapılabilmesidir. Genellikle kilo almanın çok kolay olduğunu ama vermenin çok zor olduğunu hepimiz biliriz. Özellikle de basenlerden alınan kiloların vermesi çok daha zor olur çünkü orada biriken yağlar tamamen inatçı yağlardır ve şki katı uğraşlar işle eritilir.

Eğer sizlerin de ırsi olarak basenleriniz geniş değilse elbette diyet ve spor ile basenlerinizi eritebilirsiniz. Bol bol yürümeli ve hatta son aylarda çok favori olan zıplama sorununu çok sık uygulamalısınız. Bunun için popunuzu ve karnınızı içeriye çekerek 15 dakika zıplamanız yeterli olacaktır. Elbette bunun yanında yağlı yiyecekleri kesmeli ve mutlaka yediklerinize dikkat etmelisiniz.

Basenlerin erimesi için ne yapılmalı

Basenlerinizin erimesi için kendinize bir hedef koyun ve içine girmediğiniz kotunuzu her gün deneyin. Sizler içine giremedikçe hırs yapacak ve kilo vermek için elinizden gelenin daha da fazlasını yapmaya çalışacaksınız. Ama basen eritmek için koşma ve yürüme programlarınızı asla ihmal etmeden zıplamayı da ekleyerek tam bir takviye ile vermeye çalışabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz