Bayanlar için 2018 Hırka Modelleri

Bayanlarımız bu kış için en çok kullandığı üst kıyafet  hırkalar olmaktadır. Her yaştan bayanların, kızların ya da miniklerin dahi severek kullandığı hırka modelleri her yaşa uygun şekilde farklı tasarımları ile satıştadır. Hırkalar da hem sonbahar hem de kışın fazlası ile sıcak tutmakta ve her daim yanınızda bulunduracağınız kıyafetlerdir.

Hırka modellerinde de elbette bir moda trendi bulunuyor. Genelde düz önden düğmeli hırkalar tercih ediyorsanız o halde fikrinizi artık değiştirmenin zaman gelmedi mi? Örneğin örgü hırkalara biraz daha sıcak bakabilirsiniz. Bunun dışında bol ve rahat hırkalarda bunlardan biridir. Kombine ederken de giyeceğiniz kıyafete göre hırka seçimleri yapmalısınız. Örneğin klasik bir etek üzerine spor bir hırka seçimi tamamen sıra dışı olacaktır. Bundan dolayı seçeceğiniz hırkalarda da titizlikle davranmanızı öneririz.

Yeni sezon da gardrobunuzu yenilemek ve farklı hırkalar almayı planlayan bayanlarımız özel en çok tercih edilen 2018 hırka modellerini sizlere sunacağız. Farklı örnek ve seçenekleri ile benzer ve aynı modellerini bulabilirsiniz. İşte bu güzel modeller:

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz