Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur

Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için üzgünüz ama 3 aylık süreç tamamlamanız gerekiyor. Genellikle 12 hafta gibi görülmeye başlanan bebek cinsiyetlerini aslında doktorlar kısa bir süre önce de görebiliyor olsa da hem yanlış bilgi vermemek adına hem de kurallar gereği biraz daha bekletmeyi uygun görüyorlar.

Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur

Kuralar gereği neden diyecek olursanız, kimi insan istemediği cinsiyet dolayısı ile kürtaj yaptırabilir ve bu da doktorun erken fikrini söylemesi ile doğrudan orantılı olabilir. Bu sebeple sadece doğru zaman diliminde ve kesin gördüğü bilgiyi paylaşmak her zaman daha doğru olacaktır.

Kız çocukları genellikle cinsiyeti daha geç ve zor şekilde belli eder. Bazen de erkek bebek denilince ilerleyen zamanlarda kız çocuk olduğu ortaya çıkar. Kordon çoğu zaman yanıltıcı görev yapar.  Artık son teknoloji ile daha kolay bir şekilde yapılan bu cinsiyet tahminlerinde çok az yanılma payı olsa da, hiçbir zaman yüzde yüz tanımı yapılamaz. Sizler istediğiniz cinsiyete değil, sağlıklı olup olmamasına odaklanmalı ve beklemelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz