Bitkilerle Romatizma Tedavisi

Bitkilerle Romatizma Tedavisi Nedir ? Bitkilerle Romatizma Tedavisi Nasıl Yapılır ? Bitkilerle Romatizma Tedavisi Hakkında Herşey Buradadır.

Romatizma tedavisi için öncelikle vücudunuzda hangi tip romatizma var bunun tespit edilmesi lazım. Şimdi sizlere sıkça kullanılan ve romatizma tedavisinde fayda göreceginiz çeşitli bitkisel karışım ve formülleri aşağıda sunacagız.

Bitkilerle Romatizma Tedavisi
Bitkilerle Romatizma Tedavisi

Bitkisel Reçete 1) 1 er su bardagı sirke , halis zeytin yagı ,50gr. kafur ezilip karışıma ilave edilir. Yeterince katıştırdıktan sonra bir gün güneşete , akşamındada sıcxakta bekletilir.Ertesi gün elde ettiginiz bu karışımla Romatizma agrısı olan yer sarılır.Bu işlem geceleri yapılır,sabah olunca sargılar açılır. Denenmiş ve etkili bir förmüldür

Bitkisel Reçete 2) 1 Su bardagı kına 4 kahve fincanı hardal birbirine karıştırılır.Krem kıvamına gelene kadar karıştırılıp romatizma olan yerlere sürülür.Denenmiş sonuç alınmış bir formüldür.

Bitkisel Reçete 3) 1 bag tere otu ve bir bag pazı ince kıyılıp karıştırılır.Agrıyan Romatizma olan yerlere sürülür veya sarılır.Bir saat sonra sıcak su ile yıaknır.Denenmiş etkili bir bitkisel formüldür.

Bitkisel Reçete 4) Romatizma olan ve agrıyan yerlere lahana yapragını kıyıp sarmalısınız.Lahan yapragı bulamazsanız defne yapragıda aynuı vazifeyi görecektir. Bu işlemi sıkça uygulayabilir Romatizma illetine karşı kullanabilirsiniz.

Bitkisel Reçete 5) 1 Litre suya 2 tutam lavanta , 2 tutam ayrık otu 1 limonu dilimleyip koyun.20 dakika kaynattıktan sonra elde ettiginiz bu suyu süzün.Sabah , ögle , akşam nirer çay bardagı için.Lavantayı ve ayrık otunu kurutlmuş olarakta kullanabilirisniz.Bu ölçüleri orjinalinde sadık kalarak istediginiz miktarda çogaltıp kullanabiirsiniz,

Bitkisel Reçete 6) 1 litre suya 10 kaşık kurutup ufaladıgınız sögüt yapragı ilavesi ile 15 dakika kaynatılır.İki defa sabah akşam olmak üzere içilir.Denenmiş etkili bir iksirdir.

Bitkisel Reçete 7) 1Litre suya 2 çorba kaşıgı kurutulup ufalanmış menekşe konur.15 dakika kaynattıktan sonra günde iki sefer içilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz