Bitkisel ve Aromatik Yağlar İle Kilo Verin

Bitkisel ve Aromatik Yağlar İle Kilo Verin Zayıflayın. Hergün Uygulanacak Masaj Kürleri ve Bu Doğal Bitkisel Yağlar İle Kısa Zamanda Forma Girmek Selülit ve Fazla Yağlardan Kurtulmak Mümkün..Uçucu yağlar tıpta ve kozmetik ürünlerinde eski zamanlardan beri insanlar tarafından kullanılmaktadır. Her uçucu yağın kendine has özellikleri vardır, bazı yağlar vücudun yağ dengesini onarıp zayıflatır, diğer taraftanda sakinleştirici bir etkisi de vardır.. yada tersine canlılık verip gücünüzü artırabilirler.. Zindelik vede enerji verirler.

Bitkisel ve Aromatik Yağlar İle Kilo Verin

Bitkisel ve Aromatik Yağlar İle Kilo Verin

Genellikle selülit ve fazla kilolardan kurtulmak için kozmetikte kullanılan aromatik yağlar işinize çok yarayacaktır. Temelde kilo vermek istiyorsanız , size vücut üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahip aromatik yağlar kullanmak gerekecektir. Böyle yağlar şunlardır: portakal, yasemin, gül yağı , bergamot yağı, ylang-ylang. Bazı uçucu yağlar , aynı zamanda obezitenin nedeni genellikle maddeler ve su-tuz metabolizması bir ihlali olduğu gibi aşırı kilo kurtulmak için yardımcı olur aşırı sıvı, vücuttan atılmasına olabilir. Önlemek sıvı tutma sen yağı, biberiye yağı, limon yağı, greyfurt yağı, selvi yağı, kakule yağı ve dereotu yardımcı olacaktır. Tüm bu esansiyel yağların da toksinleri ortadan kaldırmak ve metabolizmayı normale yardımcı olur. Ayrıca orada uçucu yağlar iştah bastırmakta çok etkilidir. Birçok kadın gibi iştah kesmek durumlarında, yardım aromatik yağlar tarafından gelecek. Bu yağlar limon yağı, selvi yağı, yeşil elma, tarçın yağıdır. Kilo vermek  ve selülit kurtulmak için size portakal yağı, paçuli, selvi yağı, yasemin yağı, greyfurt ve anason yağı kullanmak gerekir . Bu yağlar ile vucuda masaj yapmak gerekir, bu yağlar vucudunuzu sarar rahatlatır arındırır terapi sonrasında bir banyo almanız gerekecektir.

Kilo ve çatlakları kurtulmak için size greyfurt yağı yardımcı olacaktır. Zeytinyağı veya badem yağı 10 ml alın ve üzerine greyfurt yağı birkaç damla ekleyin. Hemen bir duş aldıktan sonra sorunlu alanların üstüne bu karışımı sürün.

Zayıflatan masaj yağı olarakda ardıç, servi ve jojoba yağları karıştırılarak kullanılabilir. Bunu yapmak için, jojoba yağı, 50 ml, selvi yağı 13 damla ve ardıç yağı 12 damla karıştırın. Selvi yağı, ardıç yağı içindeki bir karışımı, deniz tuzu ile ilave edilebilir. Bu yağı küvete fazla 6 damla oalcak şekilde damlatın. Banyo sıcaklığı 38 derecenin üstünde olmamalı.

Eğer uykusuzluk muzdarip ise, tarçın yağı 5 damla ilavesi ile banyo sıcak olacaktır. 8-10 damla badem yağı veya üzüm çekirdeği yağı 1 çorba kaşığı kili karıştırıp karışıma ekleyin ve iyice karıştırın, cilt üzerinde ince bir tabaka uygulayın, sorun alanlarına özellikle dikkat. Streç filme sarın ve sıcak giysiler üstüne koydun. Yarım saat sonra sıcak su ile durulayın sonra o bölgeyi sarar bir masaj olabilir ki kilo kaybı için gerekli yağlar ile bunu yapın. Uçucu yağlar kilo vermenize yardımcı olur , birçok hastalık savaşımanızda size güç vermeketidir , ayrıca cildinizi besler, selülit kurtulmanızı sağlar..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz