Boşalma olmadan hamile kalınır mı?

Boşalma olmadan hamile kalınır mı?

Boşalma olmadan hamile kalınır mı?
Özellikle ilk cinsel birlikteliğini yaşamaya başlayan ya da henüz küçük yaşta cinsel kimliğini yaşamaya başlamış gençler maalesef en ufak bir durumda da büyük korku ile araştırmaya başlıyor ve bazen imkânsız olabilecek durumlar ile ilgili yanıt aramaya başlıyorlar. Bunlardan biri de boşalmadan olmadan hamile kalınır mı? Sorusu olmuştur. Bu tip sorulara büyük espriler ile cevap veren Hayman dDümen, yıllardır bu gibi sorulara maruz kaldığını ve halkın hala çok bilgisiz olduğunu savunmaktadır.
Boşalma olmadan hamile olmasının bir imkânı yok çünkü hamileliği rahimde dölleyen tek şey erkekten gelen spermdir. Sperm olmadan hiçbir şekilde hamilelik gerçekleşmez. Genel olarak boşalma olmuş olabilir ve birazda kadının vajinasına gelmiş olabilir. Bu gibi durumlarda hamile kalma şüphesi olsa da, boşalma olmada olması imkânsızdır.
Bir diğer soru ise zevk suyunun hamile bırakıp bırakmayacağıdır. Bu konuda da doktorlar hamile kalma riskinin çok düşük olduğunu savunuyorlar. Eğer içinde sperm ile karışan bir karışım yoksa hiç korkmanıza gerek yok. Eğer çok rahatsız oluyorsanız bir idrar testi yaparak sonuçlara varabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz