Bronz pudra nasıl sürülür ?

Bronz pudra nasıl sürülür ? Malum yaz ayı yaklaştı hatta geldi çattı. Baharın yüzünü göstermesi ile sıcaklar iyiden iyiye artıyor. Kimimiz kendini sokağa atmayı tercih ederken, kimimiz de güneşe çıkmayı pek tercih etmiyoruz. Zaten Güneşe fazla maruz kaldıkmı zararlı bir durum teşkil ediyor ve de cildimizi çok çabuk yaşlandırıyor. Bu durumda imadımıza bronz pudralar koşuyor değilmi ?

Bronz pudra nasıl sürülür ?

Bronz pudra nasıl sürülür ?

Çoğumuz bronz pudraları, kontürleme yapar gibi sürüyoruz yüzümüze. Aslında bu yanlış. Bronzlaştırıcı pudrayı güneşin yüzümüze değdiği her yere hafifçe sürmemiz gerekiyor. buna burnumuz dahil ! Bunu en iyi anlatan bir video buldum size. Sevgili Samantha chapman bizlere manken üzerinde uyguladığı bronz pudra uygulamasını adım adım anlatıyor. Hatta, güneşin değdiği yerlerde güneş lekeleri oluşuyor diyor ve de mankenimize güneş lekeleri çiziyor hafiften. Genç görünmenin de sırrı burada yatıyormuş, yüzde çil yaşımızı daha küçük gösterebiliyormuş Bronz pudra nasıl sürülür ? bu ufak sırrı öğrendikten sonra hemen videoyu dikkatlice izleyelim.

Hangi markalarda güzel Bronz Pudralar mevcut ?

Golden Rose’dan tutun, Dior markasına kadar, hepsinde bronz pudra mevcut. Terracotta tarzında olan bronzlaştırıcılar genellikle ışıltılı olur ve de yağlı ciltlere pek önerilmez. Zaten parlayacağınız için Bronz pudra nasıl sürülür ? , daha da parlak pudra sürmenin bir gereği yok diyorum. Vıcık vıcık bir görüntü olacaktır. Cildi çok kuru olanlar Terracotta türündeki bronzlaştırıcıları kullanabilir bana göre. Yağlı ciltler daha çok mat bronzlaştırıclar kullanabilir. MAC Temperature Rising koleksiyonunda şu aralar da harika bronzerlar var. Gezip keşfetmeniz gerekecek.

Buyrun Videomuzu izleyelim.

Etiketler : Bronz pudra , Bronz pudra fiyatları , Bronz pudra markaları , en iyi bronz pudra , Bronz pudra nedir , Bronz pudra nasıl kulanılır

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz