Çatlamış yumurtanın ultrason görüntüsü

Çatlamış yumurtanın ultrason görüntüsü

Çatlamış yumurtanın ultrason görüntüsü

Sizlerde hamişle kalmak istiyorsanız ve uzun süredir denemenize rağmen olmuyorsa o halde doktorlardan yardım alma zamanı gelmiş demektir. Genellikle bireylerin yaptığı en büyük yanlış kadınların yumurta çatladığı günlerin dışlındaki günlerde ilişkiye girilmesidir. Kadın tam olarak yumurtladığı anı bilmezse hamilelik çok zor bir ihtimalle gerçekleşir.

Sizlerde bunun için doktorunuza gittiğinizde doktorunuz siz çatlamış yumurtanın ultrason görüntülerini bile gösterebilir. Sizleri ayrıntılı olarak muayene ettiğinde çatlayıp çatlamadığını ya da ne kadar bir zamanın kaldığını göstererek analiz etmenize yardımcı olur. Sizler o günlere yaklaştığınızda iki günde bir ilişkiye girecek ve mutlaka ayaklarınızı yukarıya doğru dikerek bir süre bekleyeceksiniz.

Çatlamış yumurta nasıl olur diye sizlerde merak ediyorsanız ayrı zamanda akıntılarınızın aha yapışkan olma dönemini bekleyebilirsiniz. Bu dönem sizin yumurtlama için çok yoğun olduğunu zamanı gösterir. Parmaklarınızın arasına akıntınızı alın ve yapılıp yapışmadığını analiz etmeye çalışın. Evde yapılacak yumurtlama testini böylelikle en uygun şekilde yapabileceksiniz. Arzu ederseniz satılan testleri de alarak deneme yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz