Çay Maskeleri

Çay Maskeleri

Çay Maskeleri

Birçok kadın çayın mucizesini iyi bilir. Özellikle güzel demlenmiş bir çayı atmak yerine ciltleriniz için ve özellikle gözleriniz için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Örneğin yorgun ve şişmiş gözler için maske yaptırmak istiyorsanız bir suyun içinde çayı iyice demleyiniz ve daha sonra onu bir tülbentte koyup göz üstlerinize koyup bir süre uzanarak bekleyiniz. Bu formül hemen gözlerinize bir rahatlık verecektir.

çay ile yapılan maskeler

Bir diğer çay maskesi ise cildi canlandırmak için kullanılıyor. Bunun için öncelikle bir tatlı kaşığı bal, bir yemek kaşığı yoğurt ve yine bir tutam demlenmiş ve soğumuş çay

Bunları bir tahta kaşık ile karıştırın ve göz çevrenizin altına sürünüz. 15 dk bekledikten sonra ılık su ile yıkayınız. Bunu haftada bir kez kolaylıkla uğrayabilirsiniz. Hiç pahalı maskelere para verip almanıza gerek yok. Bu formüller ile kolaylıkla maskenizi evde yapacaksınız.

Çayla gelen güzellik sizler içinde çaylarınızı değerlendirme imkânını vermiş oluyor. Çaylarınız artık içilmenin yanı sıra size harika bir maske tarifi olarak ulaşmış olacak ve yapımı çok kolay olduğu için anlık hemen uygulama yapabilirsiniz.

Çay İle Maske Nasıl Yapılır

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz