Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimi çok eski yıllarda cinsiyetleri tahmin etmek ve ona göre cinsiyet belirlemek için bulunmuş bir yöntem diyebiliriz. Bu yöntemin kesinlikle işe yaradığını diyemeyiz ama inanıp inanmak da size kalmış bir durum. Bu sebeple Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yapabilir ya da var olan çocuklarınız için tutup tutmadığını test edebilirsiniz.

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yapmanız için sizin bir Çin takvimine ihtiyacınız var. Sitemizde sizler için bu takvimi veriyoruz. Şuanda bulunduğunuz yaşınıza bakacak ev daha sonra hangi ay ilişkiye gireceksiniz o aya bakarak çocuğunuz cinsiyetini öğrenmiş olacaksınız.

Bizler bu tarz hurafelere yine de inanmamanızı ama tamamen masum bir inanma ile de elbette bakabilirsiniz. Birçok kişide bu Çin takvimini tutarken, bazı kişilerde hiç tutmadığı da elbette kanıtlanmış durumdadır. Çin takvimine bakın ve yaşınız ile ayı karşılaştırarak size düşecek olan cinsiyet tahmini yapmaya koyulun. Umarız istediğiniz ve hayırlısı olan evlat sizi bulacak ve sizi dünyanın en güzel anne ve babasına dönüştürecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz