Daha Genç Gözükmenin Sırrı Makyajda

Daha Genç Gözükmenin Sırrı Makyajda Doğru Teknikler İle Artık Daha Güzel Olmak Mümkün. Şimdi Gelin Beraber Gençleşip Güzelleşelim.. Cildimiz ne kadar sağlıklı ve temizse o kadar aydınlık ve güzel görünür.  Cildin ışıltılı ve parlak görünmesi için cilt  iyi bir şekilde temizlenmeli, beslenme alışkanlığına dikkat edilmeli ve bol  su tüketimi sağlanmalıdır.

Cildin nem dengesi  nemlendiricilerle  desteklenirse cilt daha güzel bir görünme kavuşur. Bu nedenle makyaja başlamadan önce  mutlaka cilt tipine uygun bir nemlendirici kullanılmalıdır.  İlk önce cilt rengine uygun bir pudra  kullanacağınız fondöten  daha sonra cilt rengine uygun bir fondöten cildinizi yeni bir görünüme kavuşturacaktır.   Fazla fondöteni fırça yardımıyla alabilirsiniz.  Gözaltlarınızdaki fondöteni de aynı işlemle temizleyebilirsiniz.

Daha Genç Gözükmenin Sırrı Makyajda

Daha Genç Gözükmenin Sırrı Makyajda

Far  rengini yumuşak tonlarda seçerek ilk önce uygulayacağınız beyaz farı seçtiğiniz farı sürmeden uygulayın ve renkli farınızı sürün. Gözaltı morluklarınızdan şikâyetçiyseniz mutlaka bir  kapatıcı kullanın.  Sivilceleriniz içinde aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Rimel kullanımında kirpik diplerinden yukarıya doğru işlem uygulayın. Daha sonra alt kirpiklerinizi de bu şekilde rimelle dolgunlaştırabilir. Tekrar üzerinden geçerek kirpiklerdeki  topaklanmayı önleyebilirsiniz.

Kaş fırçaları kaşların daha güzel görünmesi için önemli bir rol oynuyor. Kaş fırçasını makyaj çantanızda her zaman bulundurabilirsiniz.

Ruj kaleminizle dudak renginize uygun çerçeveyi oluşturduktan sonra, ruj  renginizi belirleyip  makyajınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz