Desenli Elbise Modelleri 2018

Desenli Elbise Modelleri 2018 Şık, güzel, çekici ve estetik görünmek isteyen bayanlar 2018 yılında birbirinden güzel desenli elbise modellerine ilgi gösterecekler. Hemen hemen tüm markaların 2018 elbise koleksiyonunda yer alan ve dikkat çeken desenli elbiseler arasında ilk olarak leopar desenleri dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sezon oldukça moda olan ve hemen hemen kıyafetlerin hepsinde yer alan leopar desenleri 2018 yılında da saltanatını devam ettirecek. 2018 leopar desenli elbise modelleri arasında mini elbiseler, şifon elbiseler, boydan elbiseler, önü kısa elbiseler ve kabarık abiyeler yer alıyor. Günlük hayatta ve özel günlerde tercih edilecek leopar desenli elbise modellerinin fiyatları ise 89 lira ile 299 lira arasında değişen rakamlara sahip olacak.

2018 desenli elbise modelleri arasında özellikle özel gün ve gecelerde tercih edilebilecek şık ve zarif aynı zamanda cıvıl cıvıl olabileceğiniz çiçek desenli elbiselerde yer almakta. Genç kızlar kadar yetişkin bayanların da dikkatini ve ilgisini çeken çiçek desenli elbiseler kısa ve uzun boyları ve farklı desen çeşitleri ile giyim mağazalarının vitrininde siz bayanları belliyor. 2018 çiçek desenli elbiselerin fiyatları ise 49 lira ile 199 lira arasında olacak.

Desenli elbise modelleri arasında ilgi çekecek desenler arasında zebra desenleri ve geometrik çizgilerin yer aldığı desenlerde mevcut. Özellikle özel günler için desenli elbise arıyor iseniz şık ve sade duruşu ile geometrik çizgilere sahip elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz