Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir ?

Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir ? Günümüz global yaşantısında kadınlar çalışma hayatının da getirdiği yoğun tempo ile ideal kilolarına vede sağlıklı yaşantıya özen gösterememekte. Hal böyle olunca vucutta oluşan fazla kilolar özelikle yaz aylarında sıkıntı doğurmaktadır. Şimdi size çok özel bir kaç sır vereceğiz bu sıraları gündelik hayatta yaşantınzıda uygularsanız diyet yapmadan çok rahatlıkla kilo verebileceksiniz.

Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir ?

Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir ?

Yemeğinizi çok yavaş çiğnereyerek sindirerek yiyin. Böylece besinlerden daha çok haz alacak ayrıca sindirirken zorlanmaycaksınız hanımlar. Günde bir saat fazla uyumak yılda altı kilo verdirmektedir. İlğinç değilmi Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir ? Az uyuyan insanların düzensiz beslendikleri böylece çok daha kolay şekilde kilo aldıkları bilimsel olarak kanıtlanmış durumdadır. Bol bol sebze yemeği tüketin hem sağlığa faydalı hemde zayıflamaya yardımcıdır.. Günde mutlaka bir kase çorba için , çorba tok tuttugu gibi vucut direncini artırıp sindirim sisteminide güçlendirir. Ekmek olarak sadece tam tahıllı ekmeği tercih edin tüketin. Zayıflamak sadece yemek tercihi ile değil psikoloji ilede çok alkalıdır gözleriniz devamlı size olmacyak küçük ve çok şık elbiselerde olsun , aacaba bu bana nasıl olur gibi düşüncelere kendinizi kaptırın.. Kırmız et tüketimibi azaltın onun yerine balık gibi sizi tok tutan kalorisi düşük sağlıklı besinlere yönelin.. Şekerli içecekler (kola , fanta vb.. ) yerine soda tercih edin.. Sodanın içine , tercihinize göre ; çilek , elma , portakal , nane koyup tadını değiştrebilir farklı içecekler üretebilirsiniz bu hem vucuda giren fazla şekeri keser hemde damak tadınızda farklılıklar doğurur..

Küçük bir sır daha size içecekleri uzun ve ince bardaklarda tüketin böylece farketmeden yüzde otuz daha az tüketmiş olursunuz ;)..

Günce bir fincan yeşilçay herderde derman olabilir.. Metobolizmayı hızlandırıp toksinlerin atılmasına yardımcı olan yeşil çay zayıflamak isteyenlerin bir numaralı dostudur..

Dışarda yemek tüketme alışkanlıgınıza bir son verin haftada en az beş gün sadece evinizde hazırladıgınız yiyecekleri heryerde tüketin.. Sağlıklı zayıflayan kadınlarda yapılan incelemelerde haftada beş gün sadece kendi evlerinde yapılan yemekleri , gıdaları tükettikleri gözlemlenmiş.. Bilimsel bir olay yani Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir ?

Bütün bunların dışında kendinize hakim olmayı bilmek en temel şart.. Bu demek değil ki arada bünyeyi şımartmıyacaksınız bir parça çikolata ile.. Lakin çikolatayı bile dark yani bitter tüketin.. Sevgi ve sağlıcakla kalın hanımlar.. Fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz..

Pembe Portakal Editörleri..

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz