Doğal Ayak Bakım Maskesi

Doğal Ayak Bakım Maskesi

Doğal Ayak Bakım Maskesi

Ayak tırnaklarımız ve el tırnaklarımız özellikle kadınlarda çok önemli bir detayı oluşturun. Mutlaka dikkat edilmesi ve iyi bakılması gerekilen bu tırnaklar için sizlerde evlerinizde çok kolay bakım kremleri yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle maskenizi hazırlanmalı ve iyice karıştırmayı unutmamalısın

 

Bakımlı tırnaklar için Maske Yapımı

Tırnaklarınıza yetecek kadar zeytinyağı ve yarı limonu iyice karıştırınız. Daha sonra tırnaklarınıza ve ellerinize iyice yediriniz. Birkaç dakika bekledikten sonra yıkayınız. Bunu birkaç yapımdan sonra banyoda topuk altlarınızın daha kolay temizlendiğini görebilirsiniz. Bu uygulamayı ayrıca kol ve ayak bileklerimize de uygulayabilirsiniz hiçbir yan etkisi olmayan bu karışımlar ile oldukça rahat edecek ve tırnaklarınızı bakımla buluşturmuş olacaksınız.

Yapacağınız bu karışım sonrası iyice ayaklarınızı yıkamanız şart. Aksi takdirde yağ kolay kolay ayağınızdan geçmeyecektir. Yağ koyarken de mutlaka zeytinyağı olmasına dikkat ediniz. ay çiçek yağları bir yağ size fayda sağlamayacaktır zaten. Özellikle doğal yağlar çok daha iyi sonuç vermektedir.

bir önceki konumuz olan Boyalı saç Bakımları göz atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz