Dolabınızda Bu Parçalara Yer Açın

Zamansız parçalara yatırım yaparak, moda trendleri değişse de bundan etkilenmeyeceksiniz. Her sezon farklı bir renk, farklı bir desen, farklı bir kıyafet öne çıkıyor, ancak aralarında öyle parçalar var ki, ne zaman, nerede giyerseniz giyin, tarz ve stil sahibi görünmek zor olmayacak. Peki zamansız parçalar hangileri? Siz de dolabınızda bu parçalara yer açın…

Siyah mini elbise, bir kadının dolabında mutlaka bulunması gereken parçaların başında geliyor. Klasik, sade ve düz kesim siyah bir elbiseyi, doğru parçalar ve doğru aksesuarlarla tamamlayarak çok farklı tarzlara uydurabilirsiniz. Bu elbiselerin olmadığı bir gardırop düşünülemez.

Kimin aklına geldiyse, insanlık için büyük bir iyilik yapmış… Kot pantolonlar, sokağa çıktığınızda her 3 kişiden 2’sinin üzerinde gördüğünüz bir parça. Hem rahat, hem sportif hem de şık bir tarzı olan kot pantolonları, farklı model ve kesimleri ile dolabınızda bulundurun.

Kış geliyor. Mevsim geçişlerinde imdadınıza yetişecek bir parçaya ihtiyacınız olduğunda, dolabınızdaki deri ceketi olduğu yerden çıkarın. Zira siyah deri ceketler, günlük hayatta kurtarıcınız olacak. Onu ister siyah uzun bir elbiseyle, isterseniz de kot pantolon-gömlek kombini ile tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz