Dolce Gabbana Büyülü Sicilya Defilesi

Milano Moda Haftası’na damgasını vuran İtalyan giyim markası Dolce Gabbana birbirinden şık ve alımlı kıyafet modellerini ”Büyülü Sicilya” defilesi ile moda severlere sundu. 2018 Sonbahar- Kış koleksiyonunu tanıtmakta olan Dolce Gabbana tasarımlarında çeşitli modelde kuş, tilki ve ağaç dalları gibi bir çok simgeyi de bir arada kullandı. Hemen hemen her zevke hitap eden gerek günlük yaşamda kullanabileceğiniz gerekse şık bir akşam yemeğinde kombinleyebileceğiniz modellere ait kıyafet modellerini bu koleksiyonda bulmanız mümkün.

Her ne kadar renkli modellere de yer veren bir koleksiyon da olsa yoğun olarak tasarımlarda kullanılan renklerin siyah, bordo ve kırmızı olarak ön plana çıkmakta olduğu ve kıyafet modellerinden de anlaşıldığı üzere bu sene sonbahar kış modasında hangi renklerin daha trend olduğu da bire bir yansımış bulunmakta. Farklı çizgilerin buluştuğu defile de bir çok farklı simgenin bir arada kullanılması dikkat çekti.

Defilede yer alan kıyafetlerde genellikle içinizi ısıtacak tarzda bolero, uzun, mini ve kabana benzetilen modeller yer almaktadır. İşte ünlü lüks marka Dolce Gabbana‘nın Büyülü Sicilya defilesinde yer alan kıyafet modelleri:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz