Döllenmeden sonra hamilelik kaç günde idrarda çıkıyor

Döllenmeden sonra hamilelik kaç günde idrarda çıkıyor

Döllenmeden sonra hamilelik kaç günde idrarda çıkıyor

Döllenmeden sonra hamilelik sizin anlayabileceğiniz düzeye gelmesi için regl tarihinizin gelmiş olması gerekiyor. Bu süreçte ortalama 15 gün gibi bir zaman dilimine yaslıyor. Yan

Siz yumurtlama dönemini yaşamaya başladığınızda zaten adet tarihinizi yarılamış oluyorsunuz ve döllenme olduktan sonra da artık yavaş yavaş gelişiyor ve adet tarihiniz ile birlikte ortaya çıkıyor.

Uzmanların önerdiği tek şey regl geçtikten sonra idrar testi yaptırmanızdır. Daha öncesinde yaptığınız bir test size doğruyu söyleyemiyor ve yanılıyor olabilir. Bu sebeple mutlaka olarak regl tarihinizi beklemelisiniz.

Yani hamile kalmak için ilişkiye girdiğiniz ve yumurtalama tarihiniz olduğuna eminsiniz. Eğer yumurtlama gerçekleştiyse yaklaşık 15 gün sonra o mutlu haberi alıyor olacaksınız. Biraz sabretmek ve fazla kafaya takmamak gerekiyor. Gerisi ise artık takdiri ilahi olarak işleyecek ve eğer doğru zamansa karnınızda bir canlı büyümeye başlayacak. Çok fazla aklınızı takmadan ve döllenmeden sonra hamilelik kaç günde belli olur sorularına takılmadan o güzel ve mutlu anı beklemeye koyulmalısınız.

Diger Konumuza Göz Atın  Doğum sonrası adet ne zaman başlar?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz