Donna Karan 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2018 ilkbahar yaz sezonunda bizleri hangi model ve renkte kıyafetler beklemekte.Daha şık ve ihtişamlı gözükmenizi sağlayacak 2018 İlkbahar yaz kıyafet modelleri arasında çarpıcı renklerin ve farklı desenlerin bulunduğu ünlü modacı Donna Karan 2018 İlkbahar Yaz koleksiyonu kıyafetlerini sizlere sunmaktayız.

Koleksiyon kıyafetlerinde genellikle sokak sanatından esinlenilen bir stil yaratılmıştır. Ünlü Amerikalı Ressam Jean Michel Basquaiat’ın bir çok esirinden esinlenerek yapılan koleksiyonda karalama ve benzeri baskılara da yer verilmektedir.

Kıyafet modellerinde genellikle alt ve üst parça olarak tasarlanan kombinler bulunmakta lakin bazı kombinlerde cekette tercih edilerek bir stil oluşturulmuştur. Son derece şık ve farklılıkları ile ön plana çıkan kıyafet modellerinin etek kısımları bu sene de olduğu gibi kalem etek modeli ve kloş etek modası daha yaygın yaşanacak diyebiliriz. Modellerde daha fazla siyah, beyaz ve tonlarına yer verilmekte olduğu lakin renkli çizgilerinde sıklıkla kıyafet modelleri içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Yine 2018 kombinlerinde de sıklıkla karşılaştığımız kemer modası önümüzdeki senede kıyafetler ile uzun süreli kombinlenecek bir stil oluşturmakta diyebiliriz. İşte sizler için seçmiş olduğumuz ünlü modacı Donna Karan 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda yer alan kıyafet modelleri:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz