En Yeni Makyaj Trendleri

En Yeni Makyaj Trendleri

Bu kışın en yeni makyaj trendleri arasında neler var merak ediyor musunuz? Sezonun dikkat çekici cesur göz makyajları ve iddialı dudak makyajları için yazımıza göz atabilirsiniz…

Eye liner severler arasındaysanız, bu kış liner koleksiyonunuza üç yeni ürün daha eklemeniz gerekecek. Sephora Dramatic Line ile kolayca göz makyajında kedi bakışı uygulayabilir, Sonia Kashuk’un yeni yumuşak göz kalemiyle istediğiniz şekli yaratabilirsiniz. Benefit liner ise, her stili kolayca yakalamanıza yardımcı olacak.

Her zamanki dumanlı göz makyajını uygularken gümüş ya da altın tonları göz kapağınızın tam ortasına taşıyın. Gözleri daha büyük gösteren bu uygulamayı göz kapaklarınızın iç kısmına parlak bir far ekleyerek tamamlayın. Dior ve Chanel far paletlerinde birbirinden güzel metalik tonları bulabilirsiniz.

Nude rujlar, bu kış yine çok moda. Nude rujların sırrı, aşırı beyaz tona kaçmamak. Eğer aşırıya kaçarsanız, yerine, kremsi ya da parlak yapıdaki rujların şeftali, pembe ya da kahverengi alt tonlar barındırmasına dikkat edin. Aynı zamanda dudak kaleminizin ruj rengi ile uyumuna da özen gösterin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz