En Yeni Saç Modelleri

Sezonun en yeni saç modelleri bu yazımızda. Dağınık örgüler, modern yorumlanmış saç modelleri, uzun ve parlak saçlar ve  de sıkı topuzlar, 2018 kış sezonunun favori modelleri olacak.

Yeni sezonda örgüler ne kadar dağınık olursa, o denli güzel görünecek. Fazla özenilmemiş, doğal görünümlü balıksırtı örgü ya da romantik bir yorum, sonbahar stili için mükemmel.  Bu kış saçlarınızın rüzgardan dağılmış gibi görünmelerine özen gösterin.

Rüzsüz ve düz saçlar, bu sonbaharda dramatik bir etki yakalamak için net bir şekilde yandan ayrılıyor. Bu görünüm yüze adeta bir çerçeve oluştururken, saça da farklı bir stil katıyor. Daha canlı bir stil için saçlarınızı kabartarak kullanabilirsiniz. Bunun için saçlarınızı kuruturken yuvarlak başlıklı bir fırça kullanarak hareket kazandırabilirsiniz.

Bir topuz tasarlamadan önce saç tipinizin ne olduğunu iyi anlamanız gerekir. Saçlarınız ince telliyse sıkı ve pürüzsüz bir topuz ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer hafif dalgalı bir saç yapısına sahipseniz, daha bol bırakılmış ve arkada tutturulmuş topuzları da tercih edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz