Erkeğin Boşalmadan Geri Çekmesine Rağmen Gebelik Oluşabilir mi?

Erkeğin Boşalmadan Geri Çekmesine Rağmen Gebelik Oluşabilir mi?

Erkeğin Boşalmadan Geri Çekmesine Rağmen Gebelik Oluşabilir mi?

Genellikle geçler tarafından merak edilen erkeğin Boşalmadan Geri Çekmesine Rağmen Gebelik Oluşabilir mi sorusu birçok kişiyi endişeye düşürmeye yetiyor. Bu durum aslında elbette korkulacak bir durumdur ve dikkat edilmesi gerekir.

Genellikle korunmasız başlayan ilişkide geriye çekilme işlemi yapılır ve bu durum sonrasında da he bir pişmanlık söz konusu olur. Olması gerekir de çünkü bu gibi durumlardan dolayı hamile kalan birçok kadın vardır. Genellikle doğru zamanda çekilemeyen erkeğin spermi kadına ulaştığı an hamle kalma şansı oldukça yükseltir ve bu muhtemelen istenmeyen bir gebelik olacaktır.

Bu sebeple mutlaka korunma yöntemlerini ele alınız ve boşalmadan geri çekilmesine asla güvenmeyiniz. Unutmayın ki bir anlık zevk sizin için daha sonra bir kabusa dönüşebilir. Bu sebeple gerek kondom gerekse farklı yöntemler ile önlemlerinizi almayı ihmal etmeyiniz. Menünün gittiğinden şüpheleniyorsanız o halde mutlaka ertesi günü hapı alarak gebeliği bir nebze de olsa engellemeye çalışabilirsiniz am bu durumda asla alışkanlık haline gelmemeli.

bir önceki konumuz olan 2014 Yüksek Topuklu Çizme Modelleri göz atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz